Візит “Слуги Народу” завершився “Велюром по-дніпровськи” | ДніпроTalk #57 | Яна Богославська

23.06.2020 15:28   -

Приїхали відкривати обласний осередок партії, а в результаті – саме час відкривати кримінальну справу. Члени “Слуги Народу” замість того, щоб відвідати опорну 21-шу лікарні, за яку бореться усе місто, поїхали спочатку нагороджувати Сергія Риженка, а потім в один з найбільш дорогих ресторанів Дніпра.

Адаптивний карантин – не для власників мандатів. Слуги народу сіли тісною компанією більше 10 осіб (дозволяється не більш як четверо за столом), весело обідали на відстані рукава, і не турбувалися про захисні засоби. Журналісти навіть викликали поліцію, але в підсумку – депутати все рівно посміхаючись роз’їхалися!

У Мечникова, до речі, не обійшлося без пригод: спочатку слуги народу прибули без масок, потім, щоб помістився чиновницький кортеж, евакуювали чиєсь авто, людей просто не пускали в лікарню, а лікарі годину стояли у холі, в очікуванні депутатів. Все в кращих традиціях “папєрєдніков”.

У 21-шу лікарню, до речі, поїхали, але далеко не всім складом: у особі нардепа Кирила Нестеренка – автора звернення до правоохоронців проти цієї ж лікарні, і його незмінного супутника – Святослава Олійника. Дискутували з білими халатами, а потім грамоту чомусь вручили.

Що ж з відкриттям регіонального офісу, запитаєте ви? Виявилося, що на прес-конференції з цього приводу чекали далеко не всі ЗМІ, але спроба відфільтрувати журналістів – провалилася – довелося спілкуватися з усіма, і не тільки на комфортні теми.

Поділитися