“Велике будівництво” або велика крадіжка? | ДніпроTalk | Яна Богославська

18.06.2020 14:07   -

260 мільйонів на дорогу, яку змиває в канаву. Розкрадання більше 2,5 мільйонів на реконструкцію центральної площі Павлограду на замовлення Дніпропетровської ОДА. А також годинник, воланчики і листівки – за наші гроші.

Дорогу через Черкаське і Гвардійське на Орлівщину обласні чиновники здали з пафосом цього квітня. Олександр Бондаренко писав, що “вона має стратегічне значення”, але тепер її знищують на замовлення тієї ж обладміністрації.

Канаву прямо біля траси вирила компанія з сумнівним минулим “БУДСИСТЕМА”, щоб прокласти водопровід, якого жителі військових містечок чекали шість років. І здавалося б – ось він, прогрес! Але у підсумку, не факт, що водопровід прокладуть якісний, а дорога за 260 мільйонів – уже розсипається. Залишити людей без дороги і без води – кому це вигідно?

Ще одне замовлення Дніпропетровської ОДА – реконструкція Соборної площі у Павлограді від фірми, яку вже затримало СБУ! При цьому “нечистому” підряднику область встигла заплатити 6 мільйонів наших з вами гривень. Що далі?

А далі тендер від облради на жіночі годинники на 118 тисяч, і листівки “з машини часу” – розіграли по ним тендер пізніше, ніж повинні були доставити. Стеж куди йдуть ТВОЇ ГРОШІ, разом з ДніпроTalk.

Поділитися