Сухий закон: військові містечка області виживають без води | Комунальний Контроль #19

10.06.2020 22:08   -

У новому випуску програми «Комунальний контроль» в центрі уваги опинилися такі питання – як жителі військових містечок Дніпропетровської області роками обходяться без води, на що перетворилася вул. Космонавта Волкова у Придніпровську і як здійснюється ремонт відомих парків нашого міста. Але про все по порядку:

  • Зберігають воду у діжках, а опалюють домівки обігрівачами. Десятиріччями мешканці Черкаського та Гвардійського живуть без водопровідної води. Побудована за радянських часів інфраструктура військових містечок через відсутність капремонтів почала «сипатися» ще багато років тому. З водопроводу та каналізації, наче гейзери, б’є вода, а електроустаткування зношене та поламане. Все це робить заручниками тисячі сімей військових і місцевих жителів. Чи є вирішення проблеми?
  • В рамках програми по благоустрою міста продовжуються роботи з ремонту внутрішньоквартальних та внутрішньодомових доріг. На черзі – житловий масив Придніпровськ. Тут наводять лад на проїздах до будинків, шкіл та дитячих освітніх центрі. Відтепер на вул. Космонавта Волкова облаштовані безпечні пішохідні зони та сучасні проїзні дороги. Паралельно ведуться роботи на розі пр. Поля та вул. Титова. Тут замінюють тротуари та бордюрний камінь. Раніше в цьому місті часто травмувалися пішоходи, але зараз це питання вирішено особливим технічним рішенням. Більше того, ремонтні роботи на цій ділянці ведуть не за бюджетний кошт.
  • Міська влада взялася за реновацію парків Дніпра. Продовжуються роботи з облаштування парку «Зелений гай» та парку ім. Пісаржевського. У першому випадку нарешті вирішено питання затоплень, а у парку ім. Пісаржевського облаштовують меморіальний комплекс, використовуючи особливий білий бетон.

 

Як відбуваються всі роботи та що з цього приводу думають дніпряни – дивіться у «Комунальному контролі».

Поділитися