Понтонна пастка замість моста і дорога на Нікополь вкрита матом | ДніпроTalk #59

25.06.2020 16:30   -

Горезвісний міст в Олексіївці, який обвалився під час прес-конференції Володимира Зеленського – в тому ж стані. А його понтонний аналог перетворився в пастку для автомобілів: фури застрягають, машини втрачають запчастини, а автобуси висаджують людей для пішої переправи. Крім цього, стан тимчасового мосту, який стоїть уже більше місяця, провокує годинні пробки.

Тоннаж на в’їзді стоїть 30 тонн, але наша знімальна група допомагала разом з активістами вибратися з пастки 10-тоннику, що було б з важковаговиком? Основну переправу при цьому ніхто так і не ремонтує, хоча вся країна чула обіцянку президента “швидко поремонтуємо”. Сергій Плічко, представник обласної комісії станом мостів заявив:

“Цей понтонний міст там ще й зимувати буде, ось побачите, ніхто нічого не ремонтує”.

Матюкливий плакат, на кшталт того, що розвісили на трасі Нікополь-Запоріжжя, вочевидь, час розмножити і роздати по області. До речі, цю відому в народі трасу зараз ремонтує знайома компанія “УПС” – майже банкрут, і автор провалених будівництв доріг по всій Дніпропетровщині. Чому компанії з такою репутацією знову довірили об’єкт? Як йде будівництво за мільйони гривень цього разу? Розповів Віктор Романенко, представник громадської організації “Майдан-Січеслав-Дніпро”.

Нам вдалося зафіксувати нові порушення температурного режиму укладання асфальтового покриття, хоча пирометр підрядника – показав норму. Чий прилад бреше? “Велике будівництво” Президента перетворилося в великий грабіж, і на думку політичного консультанта Олександра Кочеткова – велике фіаско.

Дивись на факти – в новому випуску ДніпроTalk.

Поділитися