Медики воюють проти тиску політиків | ДніпроTalk #55 | Яна Богославська

19.06.2020 10:36   -

Спочатку відеозвернення до Президента, тепер петиція і мовчазні пікети. Городяни і медики не здають 21-ю лікарню в полон політичних ігор.

Після звернення народного депутата Кирила Нестеренка до правоохоронців, в медустанові почалися обшуки – робота опорної лікарні була під загрозою блокування. Але місію не виконано – місто захищає своїх лікарів.

У студії програми ДніпроTalk генеральний директор міської клінічної лікарні №21 Микола Турчин заявив:

“Хочу нагадати, що наш колір – білий, такий колір наших халатів, і ми не хочемо вплутуватися в будь-які політичні ігри та маніпуляції. Просто дайте лікарям працювати – це думка моя, і мого колективу”.

А поки медиків міста намагаються травити силами правоохоронців, Фаїна Куликова, керівник Центру радіаційної безпеки – продовжує свою кар’єру. Минулого місяця суд визнав її винною в отриманні хабара, але на роботу співробітниці в лікарні ім. Мечникова – це ніяк не вплинуло. Де ж тут депутатські звернення?

І де ліки для хворих дітей? З таким питанням під Дніпропетровську ОДА на мітинг вийшли матері дітей, хворих на хронічне захворювання суглобів. Без необхідних препаратів їхнє життя перетворюється в тортури, а обласне керівництво ігнорує поставку ліків.

Дивись більше – в новому випуску ДніпроTalk.

Поділитися