Губернатор приховує доходи, а дитячі реабілітаційні центри закривають | ДніпроTalk #58

25.06.2020 15:00   -

Минулоріч голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко купив у Мінфіну цінних паперів на майже півтора мільйона гривень більше, ніж його зареєстрований дохід. Помилка в декларації, або умисне приховування доходів?

Ще губернатор не вказав ніякого житла в Дніпрі – згідно з декларацією він ночує на вулиці. Вишенька на торті: доходи дружини Олександра Бондаренка стабільні і надходять щорічно, за умови що вона ніде не працює. Про це нам розповів представник об’єднання “Рух Опору Капітуляції” Владислав Мельничук, посилаючись на розслідування “На Гачку”.

А поки активісти подають заяви на голову ОДА в НАБУ і НАЗК, в області закривають дитячі реабілітаційні центри пульнамологічного напрямку – для лікування захворювань легенів. У період пандемії хвороби, яка вражає дихальну систему, не дивлячись на всі протести батьків, і перспективу звільнення для кількох десятків співробітників.

До слова, у Нікопольському центрі нещодавно пройшов капітальний ремонт, але це не зупиняє обласних чиновників, як і питання про здоров’я дітей.

Фінансування від області, за словами співробітників санаторію, можуть припинити в будь-який момент – може губернатор поділитися своїми мільйоном в такому випадку?

Поділитися